This site uses cookies to help us provide our services, personalize advertisements and analyze web traffic. By using this website, you consent to the use of cookies.
Weitere Informationen
MENUS námi máte Svět u nohou... a lázně na dosah ruky
csende

NOVINKY

NOVINKY ROKU 2019:
Od 01.03.2019 byla v hotelu Svět otevřena nová ordinace A MEDICAL MUDr. Jitky Brádlerové, která poskytuje komplexní služby - od základních ambulantních a diagnostických vyšetření, přes konzultační činnosti, po specializované služby. Ordinace disponuje kvalitním přístrojovým vybavením, které je pro správnou diagnostiku v moderní medicíně naprostou nutností. Zaměření je na INTERNU - REHABILITACI - FYZIOTERAPII - FYZIKÁLNÍ TERAPII. Kontakt do ordinace - objednání pacientů (Po-Pá 9:00 až 12:00): +420 777 708 378, e-mail pacienti: ordinace@amedical.cz

CO PŘINESL ROK 2018:
Od 20.12.2017 do 17.03.2018 jsme provozovali SPORTHOTEL ZADOV | OLYMPIA, nyní probíhá zásadní rekonstrukce, která má za cíl učinit z tohoto zařízení moderní provozovnu v přenádherné lokalitě Šumavy. O dalších novinkách nového SPORTHOTEL KOH-I-NOOR Vás budeme informovat na www.sporthotelkoh-i-noor.cz.

Součástí hotelové skupiny je už devátým rokem také hotel Vltava ve Frymburku u lipenské přehrady, zaměřený na pobyt rodin www.hotelvltava.cz  

NOVINKY Z HOTELU SVĚT:
V změnou prošel interiér lobby baru, který je nově vybaven stylovým nábytkem. Pro kvalitní komfort spaní, byly pořízeny změkčující matrace na postele, zapracováno bylo také na interiérech pokojů. Díky úspěšným výsledkům z loňského roku máme tedy možnost investovat zdroje zpět do hotelů tak, abychom uspokojili potřeby a zájmy Vás, našich hostů. V hotelu Svět je dokončena výstavba ordinací pro zubní lékaře a vedle již praktikující MUDr. Kllmešové s CENTREM KOMPLEXNÍ MEDICÍNY, tak budou služby hotelu rozšířeny o další lékaře. Jde o novou zubní ordinace v Třeboni v Hotelu Svět se zaměřením na parodontologii, MUDr. Jaroslav Myšák a MDDr. Adam Chaloupka, více na: http://ordinaceusveta.cz/. Další novinkou je ordinace od 01.03.2019 je nová ordinace A MEDICAL MUDr. Jitky Brádlerové, která poskytuje komplexní služby - od základních ambulantních a diagnostických vyšetření, přes konzultační činnosti, po specializované služby.

NOVINKY Z HOTELU REGENT:

Zásadní úpravou prošlo také přízemí hote­lu Regent. I zde nevyužité prostory získali lékaři. Vybudováno bylo propojené centrum zobrazovacích metod, jako je rentgen a ultrazvuk, s chirurgií. Ta je vyba­vena i speciální místností pro jedno­dušší zákroky. Pacienti ve snadno dostupném přízemí naleznou vše­chen potřebný komfort. Naplňuje se tak zdravotně sociální koncept, který pro oba hotely majitelé v lázeňském městě zvolili. Do jejich modernizace zatím majitelé investovali již přes 13 miliónů korun. 

Kontakty na již fungující zařízení:

V roce 2017 byla dokončena zásadní inovace a rekonstrukce ubytovací čísti hotelu Regent. V celé budově se měnila okna, do pokojů byly pořízeny nové matrace, pokoje jsou nově vymalovány, nové jsou chladničky na pokojích, kompletní obnovou prošel také interiér vchodu. Zbrusu nové jsou koupelny a topný a vodoinstalační systém. Hostům bude k dispozici Wi-Fi. Tyto velkolepé investice mají za cíl ZKVALITNIT NÁMI NABÍZENÉ SLUŽBY A ZVÝŠIT KOMFORT UBYTOVANÝCH, převážně lázeňských hostů..., budeme se těšit na Vaši návštěvu.

NOVINKY Z RESTAURACE RYBÁŘSKÁ BAŠTA:
V dubnu 2015, po změně vlastnických vztahů, prošla Rybářská bašta zásadní rekonstrukcí, která měla za cíl uchovat architektonické pojetí stavby a interiéru z roku 1972 a přizpůsobit Rybářskou baštu na moderní a stylový restaurační provoz.
Letos se hosté mohou těšit z nového inventáře, vylepšili jsme kvalitu sezení na venkovní terase, úpravou prošel vstup do restaurace a okolí restaurace. Kuchařský team se těšil z nových kuchyňských spotřebičů.

Zcela nový je team pracovníků, který je vedený šéfkuchařem, panem Milanem Rabou. Jídelní lístek a doplňující speciální nabídky Vám zcela jistě zaujmou...Dobrou chuť

V ROCE 2015 NOVĚ...
Dne 09.03.2015 došlo k ukončení činnosti starého majitele a provozovatele hotelů Bohemia Regent, společnosti AKCENTOUR, a.s. - v likvidaci, IČ: 60196203, U Světa 750, 379 01 Třeboň. Hotel je nadále a nově provozován firmou KIN-HaR s.r.o., Baarova 769/45, 14000 Praha 4, IC: 259 46 803, jakožto jedinou právnickou osobou oprávněnou k uzavírání závazkových a obchodních vztahů. Během technické odstávky, která trvala do 30.04.2015 jsme připravili řadu změn, které měly za cíl hlavně vylepšení ekonomiky provozu a rozvoj služeb, které hodláme hostům představit a nabízet. Stejně jako naše druhé zařízení, hotel Vltava ve Frymburku se profilujeme jako klidné a rodinné ubytovací zařízení s vynikající lokací a odpovídajícím zázemím.

Máme velkou radost z toho, že hlavně díky Vám, našim hostům, se podařilo změnit finanční výsledky hospodaření hotelů, což nám umožňuje investovat vydělané peníze zpět do obnovy hotelů.

Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2018, díky níž se i v roce 2019 budete moci setkat s řadou novinek, které dozajista zpříjemní Váš pobyt u nás, v hotelu Svět, hotelu Regent nebo v restauraci Rybářská bašta...

ANFRAGE FORMULAR

Haben Sie eine Frage oder haben Sie bei der Buchung Interess? Senden Sie uns eine Anfrage über dieses Formular.
Anschließend werden wir Ihnen eine Bestätigung und Klärung Ihrer Anfrage kontaktieren.Ich stimme der Verarbeitung personenbezogener Daten zu

ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
HOTEL SVĚT
U Světa 750, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245031
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

AUF