This site uses cookies to help us provide our services, personalize advertisements and analyze web traffic. By using this website, you consent to the use of cookies.
Weitere Informationen
MENUS námi máte Svět u nohou... a lázně na dosah ruky
csende

Tipy na výlet

ČESKÉ BUDĚJOVICE

České Budějovice. Metropole jižních Čech na soutoku řek Vltavy a Malše nabízí pestrou mozaiku turistických zajímavostí. Kromě míst, kde na vás dýchne staletá historie, se můžete vypravit po trase první koněspřežné železnice na evropském kontinentě, ochutnat vyhlášené jihočeské kapry anebo skvělé pivo. http://www.kudyznudy.cz/Kam-pojedete/Jizni-Cechy/Jizni-Cechy/Ceske-Budejovice.aspx. České Budějovice (německy Budweis, popřípadě Böhmisch Budweis) jsou statutární město a správní a kulturní metropole Jihočeského kraje.  Leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše a nachází se v nich řada historických památek a muzeí. Pro ně a blízkost dalších historicky cenných míst (Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Vyšší Brod, Třeboň atd.) jsou častým cílem turistů. Ve městě sídlí Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a biskup římskokatolické českobudějovické diecéze.
České Budějovice - průmysl. Pivovar patří mezi úspěšné české podniky, spolu s firmou
KOH-I-NOOR HARDTMUTH jsou špičkou v jihočeském průmyslověm odvětví a jejích výrobky potkáte napříč kontinenty. Originální ležák Budweiser Budvar je mezi spotřebiteli oblíbený také díky unikátní délce svého zrání, které trvá 90 dní a máte ho možnost ochotnat také v našich restauracích v Třeboní nebo v hotelu Vltava, stejně tak tvoří světoznámé produkty firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH doplňkový prodej na našich recepcích. Možnosti a nabídky prohlídky pivovaru naleznete na: http://www.budejovickybudvar.cz Doporučujeme také exkurzi v jednom z nejznámějších českých pivovarů. Dozvíte se vše o výrobě piva a uvidíte provoz pivovaru.

ANFRAGE FORMULAR

Haben Sie eine Frage oder haben Sie bei der Buchung Interess? Senden Sie uns eine Anfrage über dieses Formular.
Anschließend werden wir Ihnen eine Bestätigung und Klärung Ihrer Anfrage kontaktieren.Ich stimme der Verarbeitung personenbezogener Daten zu

ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
HOTEL SVĚT
U Světa 750, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245031
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

AUF