This site uses cookies to help us provide our services, personalize advertisements and analyze web traffic. By using this website, you consent to the use of cookies.
Weitere Informationen
MENUS námi máte Svět u nohou... a lázně na dosah ruky
csende

Tipy na výlet

RYBAŘENÍ, KOUPÁNÍ

MOŽNOSTI KOUPÁNÍ, RYBAŘENÍ

Léto na Třeboňsku je i ideálním obdobím kempování, opalování a především koupání a užívání si vody. Třeboňsko je doslova vodním rájem v Čechách. Právě tady naleznete velké množství  přírodních koupališť a rybníků. Hejtman, Staňkovský, Dvořiště, Tušť, Velký Řečický nebo Svět, to je jen malý výčet ze zdejší nekonečné vodní říše.

Milovníci „přírodního“ koupání, kteří dávají přednost klidu a poležení v trávě a ve stínu stromů, jistě ocení nádherné pískové pláže na obou březích řeky Lužnice (Stará řeka), stejně jako  pískovny v okolí obce  Vlkov.  Zde se navíc můžou pokochat pohledem na jedinou písečnou dunu v ČR.

Možnosti koupání, rybaření – Třeboňsko je doslova vodním rájem v Čechách. Možnosti koupání naleznete na: http://www.trebonsko.cz/za-koupanim-na-trebonsko, kvalitu vody můžete sledovat na stránkách https://www.trebon.cz/aktualne-z-trebonska/22/zprava/1847/kvalita-vody-v-rybnice-svet.

Rybaření a Rybářství                                                                   

Na Třeboňsku je více jak 500 rybníků; spravuje je společnost Rybářství Třeboň. Slavnostní výlov rybníka Rožmberk, který je největším rybníkem Česka, patří k nejvyhledávanějším podzimním událostem na Třeboňsku  Nejvíce zastoupenou lovenou rybou je třeboňský kapr.  Rybářství  Třeboň umožňuje pro rekreační rybáře na vybraných rybnících sportovní rybolov.  Pro registrované rybáře nabízíme rybářské revíry ČRS. Místa, kde si můžete sportovně zarybařit, naleznete na těchto stránkách: http://www.trebonsko.cz/rybareni/

ANFRAGE FORMULAR

Haben Sie eine Frage oder haben Sie bei der Buchung Interess? Senden Sie uns eine Anfrage über dieses Formular.
Anschließend werden wir Ihnen eine Bestätigung und Klärung Ihrer Anfrage kontaktieren.Ich stimme der Verarbeitung personenbezogener Daten zu

ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
HOTEL SVĚT
U Světa 750, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245031
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

AUF