This site uses cookies to help us provide our services, personalize advertisements and analyze web traffic. By using this website, you consent to the use of cookies.
Weitere Informationen
MENUS námi máte Svět u nohou... a lázně na dosah ruky
csende

Tipy na výlet

HOTEL SVĚT TŘEBOŇ

HOTEL SVĚT TŘEBOŇ – UBYTOVÁNÍ V TŘEBONI.

Užijte si svou dovolenou na Třeboňsku tak, jako nikde jinde v Čechách. Třeboň je výjimečnou lokalitou, kde nádhernou krajinu kolem věhlasných třeboňských rybníků doplňují historické památky a světoznámé lázně.

Poloha hotelu Svět Třeboň a jeho vybavení jej předurčuje k široké paletě zaměření na rozličné druhy pobytů - individuální pobyt, skupinové pobyty, rekreační pobyty, relaxační pobyty, wellness pobyt, léčebné pobyty, ale také na semináře, sportovní soustředění, pracovní jednání a firemní akce s využitím bohaté nabídky služeb a volnočasových aktivit v blízkém okolí. Díky klidnému a přátelskému prostředí lázeňského parku, blízkosti lázní Třeboň a četných cyklostezek, patří mezi velmi vyhledávanou službu také pobyt seniorů a romantické víkendové pobyty pro dva.

V hotelu se nacházejí převážně dvoulůžkové pokoje, k dispozici jsou však také dva zmodernizované V.I.P. apartmány, pokoje pro rodiny s dětmi s oddělenými ložnicemi a bezbariérové pokoje. Celková kapacita ubytování 40 pokojů s 88 lůžky. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, ledničkami a fénem, WC se sprchovými kouty nebo s vanou. Snídaně se zajišťují formou teplého a studeného bufetu v hotelovém sále, vedle recepce, v době od 07.30 - 10.00. K dispozici je lobby bar s letní terasou a nabídkou teplých a studených nápojů včetně zákusků. V hotelu je pokrytí signálem Wi-Fi. Zajištěn je také denní provoz recepce. V nočních hodinách je hostům umožněn vstup do hotelu nočním vchodem pro hotelové hosty. Nabídku našich služeb rozšiřujeme o masérské služby. Zprostředkováváme také rezervace na procedury v nedalekých lázních Aurora. Objekt hotelu je nekuřácký. Standardní check-in je od 14.00, check-out do 10.30.

Návštěvníkům je ihned u hotelu k dispozici chráněné parkoviště, výtah do každého patra, minigolf, dětské hřiště, kolárna, kde zajišťujeme úschovu kol a letní terasa.

Součástí hotelového komplexu je stylová rybí restaurace Rybářská bašta s kapacitou 70 míst, která se nachází na břehu rybníka Svět. Stylové prostředí a poloha restaurace je ideálním místem pro příjemné posezení, ale také pro pořádání slavnostních akcí, firemních a skupinových večírků. Nabízí výběr z rybích specialit především ze sladkovodních ryb, vybraných druhů mas a široký výběr vín z tuzemské provenience. V letních měsících je v provozu i letní terasa s výhledem na rybník Svět.

Pro Vaše jednání, konference, školení, semináře a jiné příležitosti můžete využít náš konferenční sál a čtyři salonky.  Konferenční sál disponuje kapacitou 100 osob, salonky od 40 - 20 osob včetně technického vybavení, přístupu na internet. Pro Vaše firemní akce na jihu Čech, tak můžete využít kromě dobrého zázemí hotelu také mnohé možnosti na volnočasové aktivity. Výlet v okolí Třeboně, nádherná je cesta kolem Světa, návštěva pivovaru, prohlédnout si je možné také zámek Třeboň nebo využít nabídky, kterou poskytují lázně Třeboň se svou nabídkou procedur. 

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v hotelu Svět v Třeboni.

ANFRAGE FORMULAR

Haben Sie eine Frage oder haben Sie bei der Buchung Interess? Senden Sie uns eine Anfrage über dieses Formular.
Anschließend werden wir Ihnen eine Bestätigung und Klärung Ihrer Anfrage kontaktieren.Ich stimme der Verarbeitung personenbezogener Daten zu

ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
HOTEL SVĚT
U Světa 750, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245031
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

AUF