This site uses cookies to help us provide our services, personalize advertisements and analyze web traffic. By using this website, you consent to the use of cookies.
More information
MENUS námi máte Svět u nohou... a lázně na dosah ruky
csende

NOVINKY

NOVINKY Z HOTELU SVĚT:
I pro hotel Svět, pro rok 2016, jsou připraveny novinky. Pro kvalitní komfort spaní, byly pořízeny změkčující matrace na postele, zapracováno bylo také na interiérech pokojů. Díky úspěšným výsledkům z loňského roku máme tedy možnost investovat zdroje zpět do hotelů tak, abychom uspokojili potřeby a zájmy Vás, našich hostů. V letních měsících jsme připravovali grilování na venkovní terase, krásná a klidná scenérie hotelové terasy tak doplnila nabídku z našeho grilu. I pro rok 2017 máme v plánu řadu novinek.

NOVINKY Z HOTELU REGENT:
V letošním roce 2016 byla provedena zásadní inovace a rekonstrukce. V celé budově se měnila okna, do pokojů byly pořízeny nové matrace, pokoje jsou nově vymalovány, nové jsou chladničky na pokojích, kompletní obvnovou prošel také interiér vchodu. Tyto velkolepé investice mají za cíl ZKVALITNIT NÁMI NABÍZENÉ SLUŽBY A ZVÝŠIT KOMFORT UBYTOVANÝCH, převážně lázeňských hostů..., po úspěšné sezóně se bude dále pokračovat v inovacích, od 01.11.2016 začíná druhá fáze revitalizace hotelových pokojů. Hosté se budou moci těšit z nových koupelen, výměnou projde topný a vodoinstalační systém. Budeme se těšit na Vaši návštěvu v roce 2017.

NOVINKY Z RESTAURACE RYBÁŘSKÁ BAŠTA:
V dubnu 2015, po změně vlastnických vztahů, prošla Rybářská bašta zásadní rekonstrukcí, která měla za cíl uchovat architektonické pojetí stavby a interiéru z roku 1972 a přizpůsobit Rybářskou baštu na moderní a stylový restaurační provoz.
Letos, tedy v roce 2016 se hosté těšili z nového inventáře, vylepšili jsme kvalitu sezení na venkovní terase, úpravou prošel vstup do resturace a okolí restaurace. Kuchařský team se těšil z nových kuchyňských spotřebičů.

Zcela nový byl team pracovníků, který byl vedený osvědčeným šéfkuchařem a FB managerem v jedné osobě, panem Adamem Furthnerem. Nový jídelní lístek a doplňující speciální nabídka Vás, pevně doufám, zaujala...Pro rok 2017 máme připraveny opět inovace, které budou přizpůsobeny moderním trendům a Vašim požadavkům, vážení hosté. Dobrou chuť...

V ROCE 2015 NOVĚ...
Dne 09.03.2015 došlo k ukončení činnosti starého majitele a provozovatele hotelů Bohemia Regent, společnosti AKCENTOUR, a.s. - v likvidaci, IČ: 60196203, U Světa 750, 379 01 Třeboň. Hotel je nadále a nově provozován firmou Hotel VLTAVA s.r.o., Baarova 769/45, 14000 Praha 4, IC: 259 46 803, jakožto jedinou právnickou osobou oprávněnou k uzavírání závazkových a obchodních vztahů. Během technické odstávky, která trvala do 30.04.2015 jsme připravili řadu změn, které měly za cíl hlavně vylepšení ekonomiky provozu a rozvoj služeb, které hodláme hostům představit a nabízet. Stejně jako naše druhé zařízení, hotel Vltava ve Frymburku se profilujeme jako klidné a rodinné ubytovací zařízení s vynikající lokací a odpovídajícím zázemím.

Máme velkou radost z toho, že hlavně díky Vám, našim hostům, se podařilo změnit finanční výsledky hospodaření hotelů, což nám umožňuje investovat vydělané peníze zpět do obnovy hotelů.

Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2016, díky níž se i v roce 2017 budete moci setkat s řadou novinek, které dozajista zpříjemní Váš pobyt u nás, v hotelu Svět, Regent nebo v restauraci Rybářská bašta...

Janský Antonín 

REQUEST FORM

Do you have a question or are you interested for a booking? Send us an inquiry using this form.
Subsequently, we will contact you for confirmation and clarification of your request.I agree to the processing of personal data

ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
HOTEL SVĚT
U Světa 750, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245031
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

UP