This site uses cookies to help us provide our services, personalize advertisements and analyze web traffic. By using this website, you consent to the use of cookies.
More information
MENUS námi máte Svět u nohou... a lázně na dosah ruky
csende

Tipy na výlet

HOTEL REGENT TŘEBOŇ

HOTEL REGENT - LÁZEŇSKÉ UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ V TŘEBONI

Hotel Regent nabízí ubytování ve 45 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, k dispozici je také jedno čtyřlůžkové rodinné apartmá s kuchyňkou a samostatným vchodem, které je vhodné pro pobyt rodin s dětmi v Třeboni. Pokoje jsou umístěny ve třech podlažích s celkovou kapacitou 94 pevných lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, chladničkou, televizí a možností přistýlky. Návštěvníci mohou využít chráněného parkování u hotelu za poplatek 30,- Kč/den. V dosažitelném okolí ubytovacího zařízení je dostatek volných kapacit pro parking zdarma. Hotel Regent je vybaven výtahem. Provoz recepce je umístěn v hotelu Svět - naproti hotelu Regent. Ubytovací zařízení hotelu Regent prezentujeme jako ubytování levnějšího typu, jedná se o plnohodnotný hotelový pokoj s komfortním vybavením. TV se satelitním příjmem, WC, sprchovým koutem nebo vanou, na pokoji je k dispozici chladnička. V době nedávno minulé byl kategorizován a nabízen jako tříhvězdičkové ubytovací zařízení. Objekt hotelu je celý nekuřácký. Hotel Regent poskytuje ubytování lázeňským hostům v rámci zajištění komplexní lázeňské péče, komplexní léčba je organizována příjímací kanceláří lázní Aurora, které jsou od hotelu Regent na dohled. Plnohodnotné vybavení hotelového pokoje, umístění hotelu je vhodné pro pobyt seniorů nebo sportovní pobyt v rámci soustředění. Vedle hotelu je vyhledávané fotbalové hřiště, hřiště s umělým povrchem, sportovní hala a samozřejmě lázně Třeboň. V hotelu je úschovna kol. 

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v hotelu Regent Třeboň

REQUEST FORM

Do you have a question or are you interested for a booking? Send us an inquiry using this form.
Subsequently, we will contact you for confirmation and clarification of your request.I agree to the processing of personal data

ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
HOTEL SVĚT
U Světa 750, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245031
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

UP