Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
MENUS námi máte Svět u nohou... a lázně na dosah ruky
csende

O hotelu

HOTEL REGENT - LÁZEŇSKÉ UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ V TŘEBONI

Hotel Regent nabízí ubytování ve 45 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, k dispozici je také jedno čtyřlůžkové rodinné apartmá s kuchyňkou a samostatným vchodem, které je vhodné pro pobyt rodin s dětmi v Třeboni. Pokoje jsou umístěny ve třech podlažích s celkovou kapacitou 94 pevných lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, chladničkou, televizí a možností přistýlky. Návštěvníci mohou využít chráněného parkování u hotelu za poplatek 30,- Kč/den. V dosažitelném okolí ubytovacího zařízení je dostatek volných kapacit pro parking zdarma. Hotel Regent je vybaven výtahem. Provoz recepce je umístěn v hotelu Svět - naproti hotelu Regent. Hotel Regent prošel kompletní revitalizací, nové jsou interiéry pokojů. Hostům je k dispozici Wi-Fi, TV se satelitním příjmem, WC, sprchovým koutem, na pokoji je chladnička. Hotel Regent poskytuje ubytování lázeňským hostům v rámci zajištění komplexní lázeňské péče, komplexní léčba je organizována příjímací kanceláří lázní Aurora, které jsou od hotelu Regent na dohled. Plnohodnotné vybavení hotelového pokoje, umístění hotelu je vhodné pro pobyt seniorů nebo sportovní pobyt v rámci soustředění. Vedle hotelu je vyhledáváné fotbalové hřiště, hřiště s umělým povrchem, sportovní hala a samozřejmě lázně Třeboň. V hotelu je úschovna kol. 

NOVINKY Z HOTELU.
V roce 2017, byla provedena zásadní inovace a rekonstrukce. V celé budově se měnila okna, do pokojů byly pořízeny nové matrace, pokoje jsou nově vymalovány, nové jsou koupelny, pořízeny byly také chladničky na pokoje, nový je také interiér vchodu. K dispozici je Wi-Fi síť. Nově byl upraven topný a vodinstalační systém. Tyto velkolepé investice mají za cíl ZKVALITNIT NÁMI NABÍZENÉ SLUŽBY A ZVÝŠIT KOMFORT UBYTOVANÝCH, převážně lázeňských hostů. 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu. 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Máte dotaz nebo zájem o rezervaci? Zašlete nám poptávku prostřednictvím tohoto formuláře.
Následně Vás budeme kontaktovat pro potvrzení a upřesnění Vašeho požadavku.Souhlasím se zpracováním osobních údajů

ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
REGENT
Lázeňská 1008, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245040
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

NAHORU