Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
MENUS námi máte Svět u nohou... a lázně na dosah ruky
csende

Konference

FIREMNÍ AKCE TŘEBOŇ, FIREMNÍ AKCE JIŽNÍ ČECHY

Pro Vaše jednání, konference, školení, semináře a jiné příležitosti můžete využít náš konferenční sál a čtyři salonky.  Konferenční sál disponuje kapacitou 100 osob, salonky od 40 - 20 osob včetně technického vybavení, přístupu na internet. Z technického vybavení Vám může být k dispozici flipchart, dataprojektor, promítací plátno, televizor, po dohodě také ozvučení. S výjimkou salonku Bohemia je možné uspořádat sezení několika způsoby.
Pro Vaše firemní akce na jihu Čech, tak můžete využít kromě dobrého zázemí hotelu také mnohé možnosti na volnočasové aktivity. Výlet v okolí Třeboně, nádherná je cesta kolem Světa, návštěva pivovaru, prohlédnout si je možné také zámek Třeboň nebo využít nabídky, kterou poskytují lázně Třeboň se svou nabídkou wellness a procedur. Firemní klientela vždy přivítá možnost grilování na jedné z našich teras /u hotelu Svět nebo v restauraci Rybářská bašta / s výhledem přírody a na rybník Svět. Naše nestřežená parkoviště pojmou dostatečné množství Vašich firemních vozidel.

NABÍDKA SKUPINOVÝCH MENU:

COFFE BREAK.pdf

HOTEL SVET TREBON MENU CJ.pdf

HOTEL SVET SVATEBNI MENU CJ.pdf

HOTEL SVET TREBON - BALICEK FIREMNI.pdf

HOTEL SVET TREBON SPORTOVCI 2 NOCI.pdf

Zašlete nám svou poptávku, rádi pro Vás vytvoříme speciální nabídku, která zohlední Vaše přání, Vaše potřeby a naše možnosti.

S námi máte Svět u nohou....

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Máte dotaz nebo zájem o rezervaci? Zašlete nám poptávku prostřednictvím tohoto formuláře.
Následně Vás budeme kontaktovat pro potvrzení a upřesnění Vašeho požadavku.Souhlasím se zpracováním osobních údajů

ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
HOTEL SVĚT
U Světa 750, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245031
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

NAHORU