MENUS námi máte Svět u nohou... a lázně na dosah ruky
csende

NOVINKY

NOVINKY V ROCE 2018:

Od 20.12.2017 do 17.03.2018 provozujeme SPORTHOTEL ZADOV | OLYMPIA, poté bude následovat zásadní rekonstrukce, která má za cíl učinit z tohoto zařízení moderní provozovnu v přenádherné lokalitě Šumavy. O dalších novinkách Vás budeme informovat na www.sporthotelzadov.cz.

Součástí hotelové skupiny je už osmým rokem také hotel Vltava ve Frymburku u lipenské přehrady, zaměřený na pobyt rodin, www.hotelvltava.cz  

NOVINKY Z HOTELU SVĚT:
Pro letošní rok je připravena změna interiéru lobby baru, který je nově vybaven stylovým nábytkem. Pro kvalitní komfort spaní, byly pořízeny změkčující matrace na postele, zapracováno bylo také na interiérech pokojů. Díky úspěšným výsledkům z loňského roku máme tedy možnost investovat zdroje zpět do hotelů tak, abychom uspokojili potřeby a zájmy Vás, našich hostů. V hotelu Svět je dokončena výstavba ordinací pro zubní lékaře a vedle již praktikující MUDr. Kllmešové s CENTEREM KOMPLEXNÍ MEDICÍNY, tak budou služby hotelu rozšířeny o další lékaře. Tato nová zubní ordinace v Třeboni v Hotelu Svět se zaměřením na parodontologii přijímá nové pacienty, MUDr. Jaroslav Myšák a MDDr. Adam Chaloupka, více na: http://ordinaceusveta.cz/.

NOVINKY Z HOTELU REGENT:

Úpravy v přízemí hote­lu Regent skončí v letošním roce. I zde nevyužité prostory získají lékaři. Nově rozpracovaný záměr zde počítá s vybudováním propojeného centra zobrazovacích metod, jako je rentgen a ultrazvuk, s chirurgií. Ta bude vyba­vena i speciální místností pro jedno­dušší zákroky. Pacienti by ve snadno dostupném přízemí měli nalézt vše­chen potřebný komfort. Naplňuje se tak zdravotně sociální koncept, který pro oba hotely majitelé v lázeňském městě zvolili. Do jejich modernizace zatím majitelé investovali již přes 13 miliónů korun. Součástí hotelové skupiny je už osmým rokem také hotel Vltava ve Frymburku u lipenské přehrady, zaměřený na pobyt rodin.

V roce 2017 byla dokončena zásadní inovace a rekonstrukce. V celé budově se měnila okna, do pokojů byly pořízeny nové matrace, pokoje jsou nově vymalovány, nové jsou chladničky na pokojích, kompletní obvnovou prošel také interiér vchodu. Zbrusu nové jsou koupelny a topný a vodoinstalační systém. Hostům bude k dispozici Wi-Fi. Tyto velkolepé investice mají za cíl ZKVALITNIT NÁMI NABÍZENÉ SLUŽBY A ZVÝŠIT KOMFORT UBYTOVANÝCH, převážně lázeňských hostů..., budeme se těšit na Vaši návštěvu.

NOVINKY Z RESTAURACE RYBÁŘSKÁ BAŠTA:
V dubnu 2015, po změně vlastnických vztahů, prošla Rybářská bašta zásadní rekonstrukcí, která měla za cíl uchovat architektonické pojetí stavby a interiéru z roku 1972 a přizpůsobit Rybářskou baštu na moderní a stylový restaurační provoz.
Letos se hosté mohou těšit z nového inventáře, vylepšili jsme kvalitu sezení na venkovní terase, úpravou prošel vstup do resturace a okolí restaurace. Kuchařský team se těšil z nových kuchyňských spotřebičů.

Zcela nový je team pracovníků, který je vedený osvědčeným šéfkuchařem a FB managerem v jedné osobě, panem Adamem Furthnerem. Jídelní lístek a doplňující speciální nabídky Vám zcela jistě zaujmou...Dobrou chuť

V ROCE 2015 NOVĚ...
Dne 09.03.2015 došlo k ukončení činnosti starého majitele a provozovatele hotelů Bohemia Regent, společnosti AKCENTOUR, a.s. - v likvidaci, IČ: 60196203, U Světa 750, 379 01 Třeboň. Hotel je nadále a nově provozován firmou KIN-HaR s.r.o., Baarova 769/45, 14000 Praha 4, IC: 259 46 803, jakožto jedinou právnickou osobou oprávněnou k uzavírání závazkových a obchodních vztahů. Během technické odstávky, která trvala do 30.04.2015 jsme připravili řadu změn, které měly za cíl hlavně vylepšení ekonomiky provozu a rozvoj služeb, které hodláme hostům představit a nabízet. Stejně jako naše druhé zařízení, hotel Vltava ve Frymburku se profilujeme jako klidné a rodinné ubytovací zařízení s vynikající lokací a odpovídajícím zázemím.

Máme velkou radost z toho, že hlavně díky Vám, našim hostům, se podařilo změnit finanční výsledky hospodaření hotelů, což nám umožňuje investovat vydělané peníze zpět do obnovy hotelů.

Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2017, díky níž se i v roce 2018 budete moci setkat s řadou novinek, které dozajista zpříjemní Váš pobyt u nás, v hotelu Svět, hotelu Regent nebo v restauraci Rybářská bašta...

Janský Antonín 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Máte dotaz nebo zájem o rezervaci? Zašlete nám poptávku prostřednictvím tohoto formuláře.
Následně Vás budeme kontaktovat pro potvrzení a upřesnění Vašeho požadavku.ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
HOTEL SVĚT
U Světa 750, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245031
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

NAHORU