Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
MENUS námi máte Svět u nohou... a lázně na dosah ruky
csende

NOVINKY

NOVINKY ROKU 2019:
Od 01.03.2019 byla v hotelu Svět otevřena nová ordinace A MEDICAL MUDr. Jitky Brádlerové, která poskytuje komplexní služby - od základních ambulantních a diagnostických vyšetření, přes konzultační činnosti, po specializované služby. Ordinace disponuje kvalitním přístrojovým vybavením, které je pro správnou diagnostiku v moderní medicíně naprostou nutností. Zaměření je na INTERNU - REHABILITACI - FYZIOTERAPII - FYZIKÁLNÍ TERAPII. Kontakt do ordinace - objednání pacientů (Po-Pá 9:00 až 12:00): +420 777 708 378, e-mail pacienti: ordinace@amedical.cz

CO PŘINESL ROK 2018:
Od 20.12.2017 do 17.03.2018 jsme provozovali SPORTHOTEL ZADOV | OLYMPIA, nyní probíhá zásadní rekonstrukce, která má za cíl učinit z tohoto zařízení moderní provozovnu v přenádherné lokalitě Šumavy. O dalších novinkách nového SPORTHOTEL KOH-I-NOOR Vás budeme informovat na www.sporthotelkoh-i-noor.cz.

Součástí hotelové skupiny je už devátým rokem také hotel Vltava ve Frymburku u lipenské přehrady, zaměřený na pobyt rodin www.hotelvltava.cz  

NOVINKY Z HOTELU SVĚT:
V změnou prošel interiér lobby baru, který je nově vybaven stylovým nábytkem. Pro kvalitní komfort spaní, byly pořízeny změkčující matrace na postele, zapracováno bylo také na interiérech pokojů. Díky úspěšným výsledkům z loňského roku máme tedy možnost investovat zdroje zpět do hotelů tak, abychom uspokojili potřeby a zájmy Vás, našich hostů. V hotelu Svět je dokončena výstavba ordinací pro zubní lékaře a vedle již praktikující MUDr. Kllmešové s CENTREM KOMPLEXNÍ MEDICÍNY, tak budou služby hotelu rozšířeny o další lékaře. Jde o novou zubní ordinace v Třeboni v Hotelu Svět se zaměřením na parodontologii, MUDr. Jaroslav Myšák a MDDr. Adam Chaloupka, více na: http://ordinaceusveta.cz/. Další novinkou je ordinace od 01.03.2019 je nová ordinace A MEDICAL MUDr. Jitky Brádlerové, která poskytuje komplexní služby - od základních ambulantních a diagnostických vyšetření, přes konzultační činnosti, po specializované služby.

NOVINKY Z HOTELU REGENT:

Zásadní úpravou prošlo také přízemí hote­lu Regent. I zde nevyužité prostory získali lékaři. Vybudováno bylo propojené centrum zobrazovacích metod, jako je rentgen a ultrazvuk, s chirurgií. Ta je vyba­vena i speciální místností pro jedno­dušší zákroky. Pacienti ve snadno dostupném přízemí naleznou vše­chen potřebný komfort. Naplňuje se tak zdravotně sociální koncept, který pro oba hotely majitelé v lázeňském městě zvolili. Do jejich modernizace zatím majitelé investovali již přes 13 miliónů korun. 

Kontakty na již fungující zařízení:

V roce 2017 byla dokončena zásadní inovace a rekonstrukce ubytovací čísti hotelu Regent. V celé budově se měnila okna, do pokojů byly pořízeny nové matrace, pokoje jsou nově vymalovány, nové jsou chladničky na pokojích, kompletní obnovou prošel také interiér vchodu. Zbrusu nové jsou koupelny a topný a vodoinstalační systém. Hostům bude k dispozici Wi-Fi. Tyto velkolepé investice mají za cíl ZKVALITNIT NÁMI NABÍZENÉ SLUŽBY A ZVÝŠIT KOMFORT UBYTOVANÝCH, převážně lázeňských hostů..., budeme se těšit na Vaši návštěvu.

NOVINKY Z RESTAURACE RYBÁŘSKÁ BAŠTA:
V dubnu 2015, po změně vlastnických vztahů, prošla Rybářská bašta zásadní rekonstrukcí, která měla za cíl uchovat architektonické pojetí stavby a interiéru z roku 1972 a přizpůsobit Rybářskou baštu na moderní a stylový restaurační provoz.
Letos se hosté mohou těšit z nového inventáře, vylepšili jsme kvalitu sezení na venkovní terase, úpravou prošel vstup do restaurace a okolí restaurace. Kuchařský team se těšil z nových kuchyňských spotřebičů.

Zcela nový je team pracovníků, který je vedený šéfkuchařem, panem Milanem Rabou. Jídelní lístek a doplňující speciální nabídky Vám zcela jistě zaujmou...Dobrou chuť

V ROCE 2015 NOVĚ...
Dne 09.03.2015 došlo k ukončení činnosti starého majitele a provozovatele hotelů Bohemia Regent, společnosti AKCENTOUR, a.s. - v likvidaci, IČ: 60196203, U Světa 750, 379 01 Třeboň. Hotel je nadále a nově provozován firmou KIN-HaR s.r.o., Baarova 769/45, 14000 Praha 4, IC: 259 46 803, jakožto jedinou právnickou osobou oprávněnou k uzavírání závazkových a obchodních vztahů. Během technické odstávky, která trvala do 30.04.2015 jsme připravili řadu změn, které měly za cíl hlavně vylepšení ekonomiky provozu a rozvoj služeb, které hodláme hostům představit a nabízet. Stejně jako naše druhé zařízení, hotel Vltava ve Frymburku se profilujeme jako klidné a rodinné ubytovací zařízení s vynikající lokací a odpovídajícím zázemím.

Máme velkou radost z toho, že hlavně díky Vám, našim hostům, se podařilo změnit finanční výsledky hospodaření hotelů, což nám umožňuje investovat vydělané peníze zpět do obnovy hotelů.

Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2018, díky níž se i v roce 2019 budete moci setkat s řadou novinek, které dozajista zpříjemní Váš pobyt u nás, v hotelu Svět, hotelu Regent nebo v restauraci Rybářská bašta...

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Máte dotaz nebo zájem o rezervaci? Zašlete nám poptávku prostřednictvím tohoto formuláře.
Následně Vás budeme kontaktovat pro potvrzení a upřesnění Vašeho požadavku.Souhlasím se zpracováním osobních údajů

ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
HOTEL SVĚT
U Světa 750, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245031
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

NAHORU