Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
MENUS námi máte Svět u nohou... a lázně na dosah ruky
csende

O hotelu

UBYTOVÁNÍ TŘEBOŇ - HOTEL SVĚT TŘEBOŇ
V hotelu se nacházejí převážně dvoulůžkové pokoje, k dispozici jsou však také dva zmodernizované V.I.P. apartmány, pokoje pro rodiny s dětmi s oddělenými ložnicemi a bezbariérové pokoje. Celková kapacita ubytování 40 pokojů s 88 lůžky. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, ledničkami a fénem, WC se sprchovými kouty nebo s vanou. Snídaně se zajišťují formou teplého a studeného bufetu v hotelovém sále, vedle recepce, v době od 07.30 - 10.00. K dispozici je lobby bar s letní terasou a nabídkou teplých a studených nápojů včetně zákusků. V hotelu je pokrytí signálem Wi-Fi. Zajištěn je také denní provoz recepce. V nočních hodinách je hostům umožněn vstup do hotelu nočním vchodem pro hotelové hosty. Nabídku našich služeb rozšiřujeme o masérské služby MASAZE HOTEL SVET.pdf, prováděné externími pracovníky v objektu hotelu, masáže je možno objednávat na recepci hotelu. Zprostředkováváme také rezervace na procedury v nedalekých lázních Aurora PROCEDURY LAZNE.pdf. Objekt hotelu je nekuřácký. Standardní check-in je od 14.00, check-out do 10.30.

Návštěvníkům je ihned u hotelu k dispozici parkoviště za poplatek /parkování je za poplatek, ale parkoviště není hlídáno, střeženo či jinak zabezpečeno/, výtah do každého patra, minigolf, dětské hřiště, kolárna, kde je zajištěna úschova kol a letní terasa.

Součástí hotelového komplexu je stylová rybí restaurace Rybářská bašta s kapacitou 70 míst, která se nachází na břehu rybníka Svět. Stylové prostředí a poloha restaurace je ideálním místem pro příjemné posezení, ale také pro pořádání slavnostních akcí, firemních a skupinových večírků. Nabízí výběr z rybích specialit především ze sladkovodních ryb, vybraných druhů mas a široký výběr vín z tuzemské provenience. V letních měsících je v provozu i letní terasa s výhledem na rybník Svět.

Pro Vaše jednání, konference, školení, semináře a jiné příležitosti můžete využít náš konferenční sál a čtyři salonky.  Konferenční sál disponuje kapacitou 100 osob, salonky od 40 - 20 osob včetně technického vybavení, přístupu na internet. Pro Vaše firemní akce na jihu Čech, tak můžete využít kromě dobrého zázemí hotelu také mnohé možnosti na volnočasové aktivity. Výlet v okolí Třeboně, nádherná je cesta kolem Světa, návštěva pivovaru, prohlédnout si je možné také zámek Třeboň nebo využít nabídky, kterou poskytují lázně Třeboň se svou nabídkou procedur. 

NABÍDKA SKUPINOVÝCH MENU:

COFFE BREAK.pdf

HOTEL SVET TREBON MENU.pdf

HOTEL SVET SVATEBNI MENU.pdf

HOTEL SVET TREBON SPORTOVCI 2 NOCI.pdf

Jednoznačně považujeme za naší výhodu dostupnost, pohodlný parking a napojení na klidnou lázeňskou zónu.V případě, že hledáte hotel Třeboň, hotel v Třeboni nebo ubytování v Třeboni, domnívám se, že právě hotel Svět je tou správnou volbou pro Vaši dovolenou. Hotel je vhodný, díky umístění v klidové zóně, pro pobyty seniorů, wellness pobyt pro ženy s využitím nedalekých lázní Aurora, romantické víkendové pobyty pro dva nebo víkendové relaxační pobyty. Naše hotely v Třeboni i na Lipně využívají kluby pro sportovní soustředění se zaměřením na kopanou a házenou. 

Těším se na Vaši návštěvu u nás.

S námi máte Svět u nohou... 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Máte dotaz nebo zájem o rezervaci? Zašlete nám poptávku prostřednictvím tohoto formuláře.
Následně Vás budeme kontaktovat pro potvrzení a upřesnění Vašeho požadavku.Souhlasím se zpracováním osobních údajů

ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
HOTEL SVĚT
U Světa 750, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245031
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

NAHORU