Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
MENUS námi máte Svět u nohou... a lázně na dosah ruky
csende

Tipy na výlet

LIPNO NAD VLTAVOU

Lipno nad Vltavou. Lipno nad Vltavou je malebná obec v jižních Čechách ležící na levém břehu údolní nádrže Lipno nedaleko přehradní hráze. Informace, web kamery a možnosti výletů naleznete na: http://www.lipnonadvltavou.cz/. Lipno nad Vltavou - Městečko nabízí svým návštěvníkům aquapark, bobovou dráhu, Stezku v korunách stromů a řadu jiných aktivit. V zimním období se z Lipna stává vyhledávané lyžařské středisko SKIAREÁL LIPNO.

Elektrárna Lipno. Jedinečná možnost navštívit v doprovodu průvodce podzemní elektrárnu, do které je odváděna voda z největší české vodní nádrže (délka – 48 km ). Detailní informace o vodní elektrárně najdete na: http://www.cez.cz/cs/vyroba-elektriny/obnovitelne-zdroje/voda/lipno.html. Elektrárna Lipno. Vodní elektrárna Lipno I je součástí vltavské kaskády. Její nádrž s rozlohou téměř 50 km2 představuje svou plochou naše největší umělé jezero. Obsah nádrže 306 mil. m3 vody je využíván pro víceleté řízení odtoku. Regulací odtoku se zvětšují minimální průtoky, omezují povodňové špičky a zvyšuje se výroba v ostatních elektrárnách vltavské kaskády.

V srpnu 2016 bude Lipno nad Vltavou pod vlajkou s olympijskými kruhy, bude se zde pořádat letní RIO PARK LIPNO 2016.

VYUŽIJTE NABÍDKY HOTELU VLTAVA VE FRYMBURKU, který byl vybrán jako dodavatel ubytovacích služeb pro potřeby Českého olympijského výboru.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Máte dotaz nebo zájem o rezervaci? Zašlete nám poptávku prostřednictvím tohoto formuláře.
Následně Vás budeme kontaktovat pro potvrzení a upřesnění Vašeho požadavku.Souhlasím se zpracováním osobních údajů

ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
HOTEL SVĚT
U Světa 750, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245031
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

NAHORU