MENUS námi máte Svět u nohou...
csende

Úvod

UBYTOVÁNÍ TŘEBOŇ - LÁZEŇSKÉ UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ HOTEL REGENT TŘEBOŇ.
Hotel Regent je cenově dostupnější alternativou ubytování v Třeboni. Stejně jako v případě hotelu Svět, vzdáleného 10 metrů od hotelu Regent, lze zvolit variantu ubytování se snídaní v hotelu Svět nebo variantu pobytu v Třeboni bez snídaně. Chcete-li poznat jižní Čechy na kole a uvažujete-li o levném ubytování hotelového typu je právě hotel Regent tou správnou volbou. 

Hotel Regent nabízí ubytování ve 45 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, k dispozici je také jedno čtyřlůžkové rodinné apartmá s kuchyňkou a samostatným vchodem, které je vhodné pro pobyt rodin s dětmi v Třeboni. Pokoje jsou umístěny ve třech podlažích s celkovou kapacitou 94 pevných lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, chladničkou, televizí a možností přistýlky. Návštěvníci mohou využít chráněného parkování u hotelu za poplatek 30,- Kč/den. V dosažitelném okolí ubytovacího zařízení je dostatek volných kapacit pro parking zdarma.

V rámci pobytových balíčků - v sekci BALICKY, HOTEL SVET, i pobytů samotných je možné využít naší ojedinělé nabídky být na dvou nádherných místech v Jižních Čechách a platit za oba pobyty pouze jednou, na jednom místě. Do naší hotelové rodiny patří hotel Vltava**** Frymburk, který nabízí ubytování na Lipně, u břehu lipenského jezera, v malebném městečku Frymburk. Základní prezentaci služeb naleznete na www.hotelvltava.cz,i zde jsou připraveny pobytové relaxační balíčky, balíčky pro rodiny s dětmi, wellness pobyty a samozřejně také firemní pobytové balíčky.

V letošním roce 2016 byla provedena zásadní inovace a rekonstrukce. V celé budově se měnila okna, do pokojů byly pořízeny nové matrace, pokoje jsou nově vymalovány, nové jsou chladničky na pokojích, kompletní obvnovou prošel také interiér vchodu. Tyto velkolepé investice mají za cíl ZKVALITNIT NÁMI NABÍZENÉ SLUŽBY A ZVÝŠIT KOMFORT UBYTOVANÝCH, převážně lázeňských hostů.

V ROCE 2015 NOVĚ...
Dne 09.03.2015 došlo k ukončení činnosti starého majitele a provozovatele hotelů Bohemia Regent, společnosti AKCENTOUR, a.s. - v likvidaci, IČ: 60196203, U Světa 750, 379 01 Třeboň. Hotel je nadále a nově provozován firmou Hotel VLTAVA s.r.o., Baarova 769/45, 14000 Praha 4, IC: 259 46 803, jakožto jedinou právnickou osobou oprávněnou k uzavírání závazkových a obchodních vztahů. Během technické odstávky, která trvala do 30.04.2015 jsme připravili řadu změn, které měly za cíl hlavně vylepšení ekonomiky provozu a rozvoj služeb, které hodláme hostům představit a nabízet. Stejně jako naše druhé zařízení ve Frymburku se profilujeme jako klidné a rodinné ubytovací zařízení s vynikající lokací a odpovídajícím zázemím.

Máme velkou radost z toho, že hlavně díky Vám, našim hostům, se podařilo změnit finanční výsledky hospodaření hotelů, což nám umožňuje investovat vydělané peníze zpět do obnovy hotelů.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu u nás. S námi máte Svět u nohou....

Janský Antonín

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Máte dotaz nebo zájem o rezervaci? Zašlete nám poptávku prostřednictvím tohoto formuláře.
Následně Vás budeme kontaktovat pro potvrzení a upřesnění Vašeho požadavku.ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
REGENT
Lázeňská 1008, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245040
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

NAHORU