Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
MENUS námi máte Svět u nohou... a lázně na dosah ruky
csende

Úvod

UBYTOVÁNÍ TŘEBOŇ - LÁZEŇSKÉ UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ - HOTEL REGENT TŘEBOŇ.
Hotel Regent je cenově dostupnější alternativou ubytování v Třeboni. Stejně jako v případě hotelu Svět, vzdáleného 10 metrů od hotelu Regent, lze zvolit variantu ubytování se snídaní v hotelu Svět nebo variantu pobytu v Třeboni bez snídaně. Chcete-li poznat jižní Čechy na kole a uvažujete-li o levném ubytování hotelového typu je právě hotel Regent tou správnou volbou. Hotel Regent a jeho interiér prošel celkovou rekonstrukcí.

Hotel Regent nabízí ubytování ve 45 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, k dispozici je také jedno čtyřlůžkové rodinné apartmá s kuchyňkou a samostatným vchodem, které je vhodné pro pobyt rodin s dětmi v Třeboni. Pokoje jsou umístěny ve třech podlažích s celkovou kapacitou 94 pevných lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, chladničkou, televizí a možností přistýlky. Návštěvníci mohou využít nestřeženého parkování u hotelu za poplatek 30,- Kč/den. V dosažitelném okolí ubytovacího zařízení je dostatek volných městských kapacit pro parking zdarma.

V rámci pobytových balíčků - v sekci BALICKY, HOTEL SVĚT, i pobytů samotných je možné využít naší ojedinělé nabídky být na dvou nádherných místech v Jižních Čechách a platit za oba pobyty pouze jednou, na jednom místě. Do naší hotelové rodiny patří hotel VLTAVA Frymburk, který nabízí ubytování na Lipně, u břehu lipenského jezera, v malebném městečku Frymburk. Základní prezentaci služeb naleznete na www.hotelvltava.cz,i zde jsou připraveny pobytové relaxační balíčky, balíčky pro rodiny s dětmi, wellness pobyty a samozřejně také firemní pobytové balíčky.

Od 20.12.2017 do 17.03.2018 jsme provozovali SPORTHOTEL ZADOV | OLYMPIA, nyní probíhá zásadní rekonstrukce, která má za cíl učinit z tohoto zařízení moderní provozovnu v přenádherné lokalitě Šumavy. O dalších novinkách Vás budeme informovat na SPORTHOTEL KOH-I-NOOR.

NOVINKY Z HOTELU

Budeme se těšit na Vaši návštěvu u nás. S námi máte Svět u nohou....

 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Máte dotaz nebo zájem o rezervaci? Zašlete nám poptávku prostřednictvím tohoto formuláře.
Následně Vás budeme kontaktovat pro potvrzení a upřesnění Vašeho požadavku.Souhlasím se zpracováním osobních údajů

ADRESA - UBYTOVÁNÍ:
REGENT
Lázeňská 1008, 379 01 Třeboň II
IČP: 1010245040
tel.: +420 384 721 394
e-mail: info@hotelsvet.com

NAHORU